O nás

Jsme malý tvůrčí tým lidí, kteří mají rádi svou práci. Naší filozofií je kvalita spíš než kvantita a proto zakázky přijímáme jen tehdy, když jsme si jisti jejím 100% úspěchem. Působíme v na Praze 6 za pomoci technologického inkubátoru Innovacentrum.

Naše filozofie

Základem je dobrá komunikace se zákazníkem. Zaměřujeme se na kvalitu a víme, že předání dobrého výsledku není jen o splňení všech Vašich požadavků. Zaměřujeme se na detaily a vždy se snažíme myslet nad rámec věcí. Software a webové prezentace již dávno nestojí pouze na funkčnosti. V dnešní dobe je potřeba komplexně zajistit celý projekt, jak z hlediska designu, tak po obsahové, technické stránce. Pouze tak vznikne opravdu kvalitní webový či mobilní projekt.

Popis společnosti

NDemic se zabývá vývojem vlastních softwarových aplikací a poskytováním služeb z oblasti IT. Naší specialitou je především návrh použitelných rozhraní pro webové prezentace a mobilní zařízení - od návrhu rozhraní až po tvorbu obsahu a SEO. K problémům se stavíme datacentricky. To znamená, že si nejdříve zjistíme co nejvíce informací z dané problematiky a z nich vyvodíme patřičné závěry. Jsme zastánci MVP ( minimum vitable product). Tedy to, co zjistíme, nejdříve ověříme na nějakém jednoduchém případu. Baví nás lean canvas a agilní metody vývoje.

Co vlastně děláme

Tvoříme webové a mobilní prezentace - od obsahových a prezentačních až k aplikacím. Většinu aplikací píšeme v jazyce Asp .NET MVC, který nám usnadňuje vývoj. Pro iOS a Android používáme phoneGap nebo nativní jazyky. K tvorbě jednoduchých webů používáme CMS Wordpress. Píšeme texty a umíme jejich SEO optimalizaci. Pomáháme konzultovat vznik webových stránek a zařizujeme profesionály do jiných týmů ( bodyshopping).

Zakladatelé

Vítězslav Hubený

View Vitezslav Hubeny's profile on LinkedIn

Tomáš krejčí

Zobrazit profil uživatele Tomáš Krejčí na LinkedIn